Servis kopírovacích strojů
a tiskáren Konica Minolta

Servis tiskových zařízení Konica Minolta - Ing. Zdeněk Knesl, Židlochovice

Certifikovaný autorizovaný servis Konica Minolta

Již více než třicet let se specializujeme výhradně na prodej a servis zařízení Konica Minolta, což nám umožnilo poznat stroje této značky podrobně, do posledního šroubku. Také díky tomu se nám podařilo získat od výrobce certifikaci Premium partner. U našich techniků budou vaše zařízení v dobrých rukou.

Čím se můžeme pochlubit

Proč si vybrat právě
náš servis?

Záleží nám na vaší spokojenosti, a proto děláme vždy maximum, aby náš servisní zásah byl rychlý a kvalitní. Máme také bohaté zkušenosti se všemi možnými závadami u zařízení Konica Minolta, takže nás dnes jen tak něco nepřekvapí. Na nás se můžete vždy spolehnout.

S čím vám umíme pomoci

Na co se nejčastěji ptáte

Neopravujeme. Specializujeme se výhradně na značku Konica Minolta, což nám umožňuje dosáhnout maximální efektivity při servisu.

V případě jednodušších závad je možné cenu orientačně odhadnout, ale vždy je lepší nejprve provést diagnostiku poruchy a poté určit rozsah a předběžnou cenu opravy. Konečná cena je závislá na ceně náhradních dílů a délce opravy.

Servis a opravy závad můžeme provádět přímo u vás. V případě, že to není z jakýchkoli důvodů možné, odvezeme zařízení do naší dílny a vám je dopravíme opět opravené.